Τυροτρέλα Kerrygold
Κωδικός προϊόντος:
0e4e946668cf
Κατηγορία: Τυρί
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (20.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
304.00 kcal 1273.00 kJ |
60.80 kcal 254.60 kJ |
| Πρωτεΐνες | 22.50 g | 4.50 g |
| Υδατάνθρακες | 2.50 g | 0.50 g |
| Σάκχαρα | 1.00 g | 0.20 g |
| Λιπαρά | 22.50 g | 4.50 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 14.20 g | 2.84 g |
| Νάτριο | 0.70 g | 0.14 g |
| Αλάτι | 1.90 g | 0.380 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 376.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 24.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 371.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 27.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 353.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 83.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 92.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 361.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 341.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 28.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 234.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 36.00 g / 100g |
