Τυρί κρέμα Philadelphia με ζαμπόν
Κωδικός προϊόντος:
54072f485cdb
Κατηγορία: Τυρί
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
143.00 kcal 599.00 kJ |
42.90 kcal 179.70 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.40 g | 2.22 g |
| Υδατάνθρακες | 5.90 g | 1.77 g |
| Σάκχαρα | 5.30 g | 1.59 g |
| Λιπαρά | 9.70 g | 2.91 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 6.10 g | 1.83 g |
| Αλάτι | 1.38 g | 0.414 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 383.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 30.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 182.60 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 12.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 19.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 281.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 32.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 318.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 353.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 316.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 25.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 161.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 8.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 341.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 28.00 g / 100g |
