Ποπ Κορν με αλάτι Cheetos
Κωδικός προϊόντος:
363763e5c3dc
Κατηγορία: Σνακς
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
480.00 kcal 2010.00 kJ |
144.00 kcal 603.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 10.70 g | 3.21 g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g | 15.90 g |
| Σάκχαρα | 2.10 g | 0.63 g |
| Λιπαρά | 23.00 g | 6.90 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 9.50 g | 2.85 g |
| Αλάτι | 1.97 g | 0.591 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 525.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 480.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 535.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 539.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 47.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 533.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 532.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 533.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 464.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
