Quaker “Τόσο Απλά” με μέλι και αμύγδαλο
Κωδικός προϊόντος:
f52378e14237
Κατηγορία: Δημητριακά προγεύματος
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (33.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
379.00 kcal 1587.00 kJ |
125.07 kcal 523.71 kJ |
| Πρωτεΐνες | 8.90 g | 2.94 g |
| Υδατάνθρακες | 67.10 g | 22.14 g |
| Σάκχαρα | 19.00 g | 6.27 g |
| Λιπαρά | 6.60 g | 2.18 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 1.20 g | 0.40 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 380.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 334.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 351.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 65.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 394.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 71.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 364.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 76.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 384.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 85.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 473.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 478.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
