Τυρί Gouda ΝΟΥΝΟΥ σε φέτες
Κωδικός προϊόντος:
f3bd5ad57c83
Κατηγορία: Τυρί
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
363.00 kcal 1520.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 23.00 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 30.00 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 20.00 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 1.90 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 383.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 30.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 371.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 27.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 318.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 353.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 92.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 361.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 234.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 36.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 276.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
