Κουλούρια με καρότο Tsanos
Κωδικός προϊόντος:
980ecd059122
Κατηγορία: Μπισκότα & Κουλουράκια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (25.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
386.00 kcal 1616.00 kJ |
96.50 kcal 404.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 11.60 g | 2.90 g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g | 14.75 g |
| Σάκχαρα | 0.50 g | 0.13 g |
| Λιπαρά | 11.50 g | 2.88 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 1.80 g | 0.45 g |
| Νάτριο | 0.48 g | 0.12 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 505.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 497.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 481.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 492.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 71.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 485.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 502.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 435.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 450.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 73.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
