Κουλούρια με ελιές Tsanos
Κωδικός προϊόντος:
8b0dc65f996f
Κατηγορία: Μπισκότα & Κουλουράκια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (25.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
408.00 kcal 1708.00 kJ |
102.00 kcal 427.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 10.40 g | 2.60 g |
| Υδατάνθρακες | 59.10 g | 14.78 g |
| Σάκχαρα | 0.50 g | 0.13 g |
| Λιπαρά | 14.40 g | 3.60 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 2.10 g | 0.53 g |
| Νάτριο | 0.62 g | 0.16 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 501.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 512.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 27.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 492.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 71.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 496.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 70.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 462.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 16.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 465.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 525.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 58.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 435.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g / 100g |
