Κουλούρια με κομμάτια σοκολάτας υγείας και αμύγδαλα Tsanos
Κωδικός προϊόντος:
bcc0d4002887
Κατηγορία: Μπισκότα & Κουλουράκια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (25.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
495.00 kcal 2072.00 kJ |
123.75 kcal 518.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.70 g | 1.93 g |
| Υδατάνθρακες | 57.70 g | 14.43 g |
| Σάκχαρα | 20.00 g | 5.00 g |
| Λιπαρά | 26.00 g | 6.50 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 11.60 g | 2.90 g |
| Φυτικές Ίνες | 4.30 g | 1.08 g |
| Νάτριο | 0.25 g | 0.06 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 501.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 506.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 488.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 465.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 502.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 478.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 503.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 450.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 73.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
