Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
393.00 kcal 1645.00 kJ |
117.90 kcal 493.50 kJ |
| Πρωτεΐνες | 29.00 g | 8.70 g |
| Υδατάνθρακες | 1.50 g | 0.45 g |
| Λιπαρά | 30.00 g | 9.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 175.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 15.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 182.60 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 12.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 19.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 397.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 234.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 14.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 27.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 234.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 14.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 27.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 316.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 25.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 344.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 161.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 8.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.00 g / 100g |
