Κριτσινάκια με γραβιέρα και φέτα Μικιό Κρητών Γεύσεις
Κωδικός προϊόντος:
70222949cc0d
Κατηγορία: Αρτοσκευάσματα
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
394.00 kcal 1650.00 kJ |
118.20 kcal 495.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 14.10 g | 4.23 g |
| Υδατάνθρακες | 59.70 g | 17.91 g |
| Σάκχαρα | 3.60 g | 1.08 g |
| Λιπαρά | 10.20 g | 3.06 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 4.00 g | 1.20 g |
| Αλάτι | 2.00 g | 0.600 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 373.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 57.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 15.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 408.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 74.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 403.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 71.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 461.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 51.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 408.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 450.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 399.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 407.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.50 g / 100g |
