Κριτσινάκια με ελαιόλαδο και ρίγανη Μικιό Κρητών Γεύσεις
Κωδικός προϊόντος:
0e9fa1f3e9e6
Κατηγορία: Αρτοσκευάσματα
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
424.00 kcal 1775.00 kJ |
127.20 kcal 532.50 kJ |
| Πρωτεΐνες | 5.60 g | 1.68 g |
| Υδατάνθρακες | 70.50 g | 21.15 g |
| Σάκχαρα | 3.20 g | 0.96 g |
| Λιπαρά | 13.80 g | 4.14 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 2.20 g | 0.66 g |
| Αλάτι | 1.70 g | 0.510 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 390.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 58.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 411.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 445.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 55.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 450.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 387.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 64.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 406.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 72.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 378.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 70.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 15.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 384.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 74.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.40 g / 100g |
