Παγωτό σε κυπελάκι Laky Cup Bob Σφουγγαράκης Nestle
Κωδικός προϊόντος:
43cca4b3de20
Κατηγορία: Παγωτά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (60.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
150.00 kcal 628.00 kJ |
90.00 kcal 376.80 kJ |
| Πρωτεΐνες | 3.80 g | 2.28 g |
| Υδατάνθρακες | 22.90 g | 13.74 g |
| Σάκχαρα | 21.30 g | 12.78 g |
| Λιπαρά | 4.60 g | 2.76 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 2.80 g | 1.68 g |
| Αλάτι | 0.14 g | 0.084 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 164.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 31.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 92.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 22.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 358.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 30.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 167.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 28.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 203.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 31.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 333.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 31.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 186.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 9.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 24.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 242.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 11.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 29.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.20 g / 100g |
