Παγωτό σε κυπελάκι με γεύση σοκολάτα και κομμάτια σοκολάτας Nirvana Nestle
Κωδικός προϊόντος:
6a61d423d02a
Κατηγορία: Παγωτά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (130.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
242.00 kcal 1013.00 kJ |
314.60 kcal 1316.90 kJ |
| Πρωτεΐνες | 4.20 g | 5.46 g |
| Υδατάνθρακες | 29.90 g | 38.87 g |
| Σάκχαρα | 28.20 g | 36.66 g |
| Λιπαρά | 11.30 g | 14.69 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 8.20 g | 10.66 g |
| Αλάτι | 0.20 g | 0.260 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 95.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 23.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 92.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.75 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 21.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.08 g / 100g |
| Θερμίδες | 96.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 23.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 358.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 30.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 203.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 31.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 337.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 33.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 186.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 9.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 24.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 150.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 22.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.80 g / 100g |
