Σοκολάτα Lacta Lov’ it Wallfle ‘n’ Praline Mondelez
Κωδικός προϊόντος:
52292e0c763f
Κατηγορία: Σοκολάτες & Γκοφρέτες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (25.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
540.00 kcal 2261.00 kJ |
135.00 kcal 565.25 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.10 g | 1.78 g |
| Υδατάνθρακες | 56.50 g | 14.13 g |
| Σάκχαρα | 50.50 g | 12.63 g |
| Λιπαρά | 31.50 g | 7.88 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 17.00 g | 4.25 g |
| Νάτριο | 0.16 g | 0.04 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 514.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 572.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 521.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 37.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 38.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 525.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 515.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 27.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 548.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 54.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 500.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 603.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 42.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 44.40 g / 100g |
