Σοκολατάκια με φράουλα “I Love Lacta” Mondelez
Κωδικός προϊόντος:
c44e503833b6
Κατηγορία: Σοκολάτες & Γκοφρέτες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (27.50g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
570.00 kcal 2386.00 kJ |
156.75 kcal 656.15 kJ |
| Πρωτεΐνες | 6.20 g | 1.71 g |
| Υδατάνθρακες | 51.50 g | 14.16 g |
| Σάκχαρα | 51.00 g | 14.03 g |
| Λιπαρά | 37.00 g | 10.18 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 21.00 g | 5.78 g |
| Αλάτι | 0.43 g | 0.118 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 422.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 27.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 34.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 501.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 22.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 572.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 446.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 41.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 495.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 525.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 505.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 27.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 58.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 505.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 27.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 57.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.00 g / 100g |
