Σοκολατάκια Assorties ΙΟΝ
Κωδικός προϊόντος:
2b6d65b9a944
Κατηγορία: Σοκολάτες & Γκοφρέτες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
540.00 kcal 2261.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 4.00 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 64.00 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 53.00 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 30.50 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 19.70 g | 0.00 g |
| Νάτριο | 0.04 g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 422.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 27.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 34.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 546.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 57.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 572.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 535.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 589.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 38.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 515.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 27.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 548.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 54.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 540.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.40 g / 100g |
