Λουκούμι με μέλι και αμύγδαλο Μέλι Αττική
Κωδικός προϊόντος:
2ac2406e835b
Κατηγορία: Επιδόρπια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
363.00 kcal 1520.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 0.70 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 83.90 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 2.80 g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 427.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 138.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 114.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 18.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 120.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 18.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 120.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 156.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 19.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 179.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 8.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 23.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 64.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.60 g / 100g |
