Βιολογικό παστέλι Biofarma
Κωδικός προϊόντος:
a7d8ae456912
Κατηγορία: Προϊόντα σησαμιού
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
544.61 kcal 2280.00 kJ |
163.38 kcal 684.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g | 3.45 g |
| Υδατάνθρακες | 49.00 g | 14.70 g |
| Σάκχαρα | 35.00 g | 10.50 g |
| Λιπαρά | 32.29 g | 9.69 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 4.60 g | 1.38 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 519.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 36.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 35.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 575.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 39.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 33.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 18.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 659.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 58.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 537.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 38.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 535.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 545.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 523.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 51.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 518.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 38.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 32.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
