Παστέλι με αμύγδαλο Μελισσοκομική Συνεργασία Κρήτης
Κωδικός προϊόντος:
3473decccb05
Κατηγορία: Προϊόντα σησαμιού
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (40.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
356.00 kcal 1491.00 kJ |
142.40 kcal 596.40 kJ |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g | 5.60 g |
| Υδατάνθρακες | 30.00 g | 12.00 g |
| Σάκχαρα | 20.00 g | 8.00 g |
| Λιπαρά | 40.00 g | 16.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 5.00 g | 2.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 579.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 39.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 36.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 635.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 55.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 25.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 536.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 542.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 523.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 51.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 462.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 66.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 516.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 38.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 396.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 80.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.20 g / 100g |
