Γρανίτα Pirulo Cool Strawberry Nestle
Κωδικός προϊόντος:
3eb71f6293a2
Κατηγορία: Παγωτά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (100.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
73.00 kcal 306.00 kJ |
73.00 kcal 306.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g | 0.10 g |
| Υδατάνθρακες | 18.20 g | 18.20 g |
| Σάκχαρα | 11.80 g | 11.80 g |
| Λιπαρά | 0.10 g | 0.10 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 164.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 31.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 95.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 23.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 92.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.75 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 21.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.08 g / 100g |
| Θερμίδες | 181.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 28.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 326.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 29.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 359.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 22.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 35.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 333.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 31.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 337.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 33.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.60 g / 100g |
