Ημίσκληρο τυρί Ρωμιό Κουκάκη
Κωδικός προϊόντος:
4e2545f819e6
Κατηγορία: Τυρί
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
400.00 kcal 1675.00 kJ |
120.00 kcal 502.50 kJ |
| Σάκχαρα | 0.60 g | 0.18 g |
| Λιπαρά | 32.00 g | 9.60 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 24.00 g | 7.20 g |
| Νάτριο | 1.50 g | 0.45 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 289.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 383.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 30.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 318.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 234.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 14.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 27.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 316.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 25.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 274.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 16.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 32.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 92.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 276.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
