Γιαούρτι αγελάδος πλήρες Κουκάκη
Κωδικός προϊόντος:
d91d1b4d8241
Κατηγορία: Γιαούρτι
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (200.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
71.00 kcal 297.00 kJ |
142.00 kcal 594.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 4.90 g | 9.80 g |
| Υδατάνθρακες | 4.00 g | 8.00 g |
| Σάκχαρα | 4.00 g | 8.00 g |
| Λιπαρά | 3.90 g | 7.80 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 2.70 g | 5.40 g |
| Νάτριο | 0.05 g | 0.10 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 100.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 13.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 99.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 13.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 104.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 95.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 100.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 13.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 97.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 100.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 13.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 87.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.40 g / 100g |
