μεσογειακή σάλτσα με κόκκινο κρασί και βασιλικό Knorr
Κωδικός προϊόντος:
4ca82782c537
Κατηγορία: Έτοιμες σάλτσες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (100.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
53.00 kcal 222.00 kJ |
53.00 kcal 222.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 1.90 g | 1.90 g |
| Υδατάνθρακες | 8.70 g | 8.70 g |
| Σάκχαρα | 6.90 g | 6.90 g |
| Λιπαρά | 1.10 g | 1.10 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.10 g | 0.10 g |
| Φυτικές Ίνες | 0.90 g | 0.90 g |
| Νάτριο | 0.37 g | 0.37 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 160.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 15.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 2.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 82.40 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.24 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 19.04 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 68.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.76 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.44 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 78.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 72.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 328.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 58.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 45.60 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.72 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.76 g / 100g |
