Σάλτσα Κινέζικη με τζίντζερ Uncle Ben’s
Κωδικός προϊόντος:
7f975a56c761
Κατηγορία: Έτοιμες σάλτσες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (125.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
82.40 kcal 345.00 kJ |
103.00 kcal 431.25 kJ |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g | 1.00 g |
| Υδατάνθρακες | 19.04 g | 23.80 g |
| Σάκχαρα | 14.88 g | 18.60 g |
| Λιπαρά | 0.24 g | 0.30 g |
| Φυτικές Ίνες | 1.20 g | 1.50 g |
| Αλάτι | 0.96 g | 1.200 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 88.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.24 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 20.96 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 48.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 110.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 69.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 72.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 328.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 58.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 514.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 52.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
