Σοκολάτα Crocanti choc Nestle
Κωδικός προϊόντος:
6602294be910
Κατηγορία: Σοκολάτες & Γκοφρέτες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (26.70g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
542.00 kcal 2269.00 kJ |
144.71 kcal 605.82 kJ |
| Πρωτεΐνες | 6.40 g | 1.71 g |
| Υδατάνθρακες | 58.40 g | 15.59 g |
| Σάκχαρα | 57.20 g | 15.27 g |
| Λιπαρά | 31.10 g | 8.30 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 18.20 g | 4.86 g |
| Αλάτι | 0.20 g | 0.053 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 474.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 446.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 41.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 525.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 530.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 540.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 603.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 42.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 44.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 628.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 48.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 38.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 555.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 56.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
