Ρεβίθια Agrino
Κωδικός προϊόντος:
1cc3633c579a
Κατηγορία: Όσπρια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
324.00 kcal 1357.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 19.10 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 37.30 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 3.30 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 4.80 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.50 g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 341.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.53 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 58.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.12 g / 100g |
| Θερμίδες | 330.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 363.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 55.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 319.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 44.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 318.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 234.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.83 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 32.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 255.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.64 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 36.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 242.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.66 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 35.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 21.70 g / 100g |
