Σοκολατάκια Gioconda κλασική γεύση Παυλίδης
Κωδικός προϊόντος:
170c94497849
Κατηγορία: Σοκολάτες & Γκοφρέτες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (16.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
535.00 kcal 2240.00 kJ |
85.60 kcal 358.40 kJ |
| Πρωτεΐνες | 5.40 g | 0.86 g |
| Υδατάνθρακες | 54.00 g | 8.64 g |
| Σάκχαρα | 51.50 g | 8.24 g |
| Λιπαρά | 32.00 g | 5.12 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 16.50 g | 2.64 g |
| Νάτριο | 0.05 g | 0.01 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 593.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 39.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 566.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 521.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 37.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 38.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 495.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 540.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 53.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 603.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 42.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 44.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 628.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 48.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 38.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 557.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 52.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.70 g / 100g |
