Μαγιονέζα Light Kraft
Κωδικός προϊόντος:
51ef186e18dc
Κατηγορία: Ντρέσινγκ-Μουστάρδες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (15.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
255.00 kcal 1068.00 kJ |
38.25 kcal 160.20 kJ |
| Πρωτεΐνες | 0.70 g | 0.11 g |
| Υδατάνθρακες | 5.90 g | 0.89 g |
| Λιπαρά | 25.50 g | 3.83 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 77.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 11.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 327.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 190.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 240.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 13.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 102.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 23.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 620.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 67.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 240.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 179.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 41.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.80 g / 100g |
