Μακεδονικός χαλβάς με βανίλια ολικής άλεσης Χαΐτογλου
Κωδικός προϊόντος:
4558dbb6f6f8
Κατηγορία: Προϊόντα σησαμιού
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (30.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
537.00 kcal 2248.00 kJ |
161.10 kcal 674.40 kJ |
| Πρωτεΐνες | 13.20 g | 3.96 g |
| Υδατάνθρακες | 46.00 g | 13.80 g |
| Σάκχαρα | 38.40 g | 11.52 g |
| Λιπαρά | 31.80 g | 9.54 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 6.70 g | 2.01 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 659.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 58.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 579.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 39.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 36.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 590.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 40.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 35.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 659.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 58.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 356.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 40.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 30.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 574.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 37.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 462.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 66.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 518.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 38.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 32.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
