Μακεδονικό ταχίνι με φρουκτόζη Χαΐτογλου
Κωδικός προϊόντος:
a8ecbabae151
Κατηγορία: Προϊόντα σησαμιού
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (25.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
590.00 kcal 2470.00 kJ |
147.50 kcal 617.50 kJ |
| Πρωτεΐνες | 16.90 g | 4.23 g |
| Υδατάνθρακες | 35.70 g | 8.93 g |
| Σάκχαρα | 35.60 g | 8.90 g |
| Λιπαρά | 40.90 g | 10.23 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 7.80 g | 1.95 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 544.61 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.29 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 537.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 38.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 579.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 39.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 36.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 548.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 35.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 548.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 33.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 535.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 45.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 574.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 37.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 518.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 38.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 32.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
