Σιρόπι Praline Dream με πραλίνα κακάο και μπισκότο Γιώτης
Κωδικός προϊόντος:
bf62768ca46b
Κατηγορία: Επιδόρπια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (35.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
585.00 kcal 2449.00 kJ |
204.75 kcal 857.15 kJ |
| Πρωτεΐνες | 4.70 g | 1.65 g |
| Υδατάνθρακες | 49.30 g | 17.26 g |
| Σάκχαρα | 42.70 g | 14.95 g |
| Λιπαρά | 40.00 g | 14.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 11.00 g | 3.85 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 218.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 11.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 21.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 483.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 77.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 134.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 24.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 507.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 64.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 64.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 64.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 64.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.60 g / 100g |
