Ρύζι αρωματικό από την φύση του Exotic Jasmine Agrino
Κωδικός προϊόντος:
b7bb35b9c6ca
Κατηγορία: Δημητριακά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
350.00 kcal 1465.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 80.00 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 0.90 g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 351.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 78.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 354.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 80.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 352.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 81.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 348.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 78.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 362.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 76.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 344.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.28 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 76.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 348.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 71.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 338.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 75.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.10 g / 100g |
