Ρύζι Basmati Uncle Ben’s
Κωδικός προϊόντος:
9cc138f8dc04
Κατηγορία: Δημητριακά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (62.50g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
219.00 kcal 917.00 kJ |
136.88 kcal 573.13 kJ |
| Πρωτεΐνες | 5.60 g | 3.50 g |
| Υδατάνθρακες | 48.00 g | 30.00 g |
| Λιπαρά | 0.70 g | 0.44 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.10 g | 0.06 g |
| Φυτικές Ίνες | 0.40 g | 0.25 g |
| Αλάτι | 0.03 g | 0.019 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 334.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 72.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 351.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 78.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 354.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 80.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 348.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 78.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 344.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.28 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 76.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 353.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 81.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 338.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 75.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 340.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 76.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
