Χωριάτικα λουκάνικα με μυρωδικά Νίκας
Κωδικός προϊόντος:
30bb3825e8f6
Κατηγορία: Αλλαντικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (85.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
265.00 kcal 1110.00 kJ |
225.25 kcal 943.50 kJ |
| Πρωτεΐνες | 15.00 g | 12.75 g |
| Υδατάνθρακες | 4.00 g | 3.40 g |
| Σάκχαρα | 1.00 g | 0.85 g |
| Λιπαρά | 21.00 g | 17.85 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 8.00 g | 6.80 g |
| Νάτριο | 1.00 g | 0.85 g |
| Αλάτι | 2.50 g | 2.125 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 112.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 92.00 kcal / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 252.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 115.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 330.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 27.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 194.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 123.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 117.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 2.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.50 g / 100g |
