Δημητριακά Fitness με σοκολάτα NESTLE
Κωδικός προϊόντος:
c399862d3b9d
Κατηγορία: Δημητριακά προγεύματος
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
395.00 kcal 1654.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.80 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 74.10 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 23.60 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 6.20 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 3.60 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 0.39 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 334.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 48.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 351.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 65.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 387.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 75.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 395.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 74.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 394.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 71.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 364.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 76.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 383.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 88.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 377.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 74.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g / 100g |
