Δημητριακά Fitness με φρούτα NESTLE
Κωδικός προϊόντος:
df877f386575
Κατηγορία: Δημητριακά προγεύματος
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (40.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
364.00 kcal 1524.00 kJ |
145.60 kcal 609.60 kJ |
| Πρωτεΐνες | 6.70 g | 2.68 g |
| Υδατάνθρακες | 76.20 g | 30.48 g |
| Σάκχαρα | 30.20 g | 12.08 g |
| Λιπαρά | 2.30 g | 0.92 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 1.40 g | 0.56 g |
| Αλάτι | 0.34 g | 0.136 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 378.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 84.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 379.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 356.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 66.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 387.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 85.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 394.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 71.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 395.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 74.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 384.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 1.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 85.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 473.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
