Σάλτσα Barbecue Hellmann’s
Κωδικός προϊόντος:
d34ab169b70c
Κατηγορία: Ντρέσινγκ-Μουστάρδες
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (15.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
130.00 kcal 544.00 kJ |
19.50 kcal 81.60 kJ |
| Πρωτεΐνες | 0.70 g | 0.11 g |
| Υδατάνθρακες | 30.00 g | 4.50 g |
| Σάκχαρα | 27.00 g | 4.05 g |
| Λιπαρά | 0.50 g | 0.08 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 0.50 g | 0.08 g |
| Φυτικές Ίνες | 0.50 g | 0.08 g |
| Νάτριο | 1.60 g | 0.24 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 190.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 14.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 15.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 102.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 23.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 620.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 67.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 271.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 70.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 73.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 240.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 12.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 86.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.10 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 19.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
