Φιλέτο γαλοπούλας καπνιστό 1% λιπαρά Creta Farm
Κωδικός προϊόντος:
82cec96096d4
Κατηγορία: Αλλαντικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (20.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
84.00 kcal 352.00 kJ |
16.80 kcal 70.40 kJ |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g | 2.40 g |
| Υδατάνθρακες | 7.50 g | 1.50 g |
| Σάκχαρα | 2.50 g | 0.50 g |
| Λιπαρά | 0.70 g | 0.14 g |
| Νάτριο | 1.10 g | 0.22 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 114.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 2.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 18.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 118.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 252.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 297.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 15.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 165.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 6.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 193.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 445.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 39.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 22.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 110.50 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.50 g / 100g |
