Κριτσίνια σίτου μακεδονικά Παπαδοπούλου
Κωδικός προϊόντος:
07cdfd23373b
Κατηγορία: Αρτοσκευάσματα
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
466.00 kcal 1951.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 13.00 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 59.40 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 7.90 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 18.30 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 7.60 g | 0.00 g |
| Φυτικές Ίνες | 6.00 g | 0.00 g |
| Νάτριο | 0.40 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 1.00 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 390.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 58.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 411.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 403.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 5.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 71.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 445.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 55.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 461.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 51.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 408.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 387.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 64.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 407.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.50 g / 100g |
