Φρυγανιές στρογγυλές ολικής άλεσης Παπαδοπούλου
Κωδικός προϊόντος:
39059724f73a
Κατηγορία: Αρτοσκευάσματα
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
383.00 kcal 1604.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 18.00 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 66.00 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 8.20 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 5.40 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 1.40 g | 0.00 g |
| Φυτικές Ίνες | 7.80 g | 0.00 g |
| Νάτριο | 0.30 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 0.75 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 390.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 58.40 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 451.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 18.70 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 411.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 430.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 46.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 450.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 406.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 72.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 378.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 70.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 15.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 405.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 8.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 66.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.50 g / 100g |
