Φρυγανιές σίτου με προζύμι, φυτικές ίνες και λιναρόσπορο Παπαδοπούλου
Κωδικός προϊόντος:
e56954b4f634
Κατηγορία: Αρτοσκευάσματα
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (7.30g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
409.00 kcal 1712.00 kJ |
29.86 kcal 124.98 kJ |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g | 1.02 g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g | 4.53 g |
| Σάκχαρα | 4.50 g | 0.33 g |
| Λιπαρά | 9.50 g | 0.69 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 3.00 g | 0.22 g |
| Φυτικές Ίνες | 9.50 g | 0.69 g |
| Νάτριο | 0.55 g | 0.04 g |
| Αλάτι | 1.38 g | 0.101 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 422.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 11.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 373.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 57.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 15.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 408.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 74.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 445.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 55.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 461.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 51.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 408.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 399.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 6.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 407.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 7.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.50 g / 100g |
