Pic Crackers κράκερς cocktail Παπαδοπούλου
Κωδικός προϊόντος:
3cec07e9ba5f
Κατηγορία: Κράκερς & Αλμυρά Σνακ
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
427.00 kcal 1788.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 11.70 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 64.10 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 3.80 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 12.90 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 5.70 g | 0.00 g |
| Φυτικές Ίνες | 4.00 g | 0.00 g |
| Νάτριο | 1.20 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 3.00 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 339.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 347.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 343.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 2.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 504.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 502.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 26.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 58.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 464.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 18.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 64.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 499.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 350.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 3.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.00 g / 100g |
