Μπισκότα με βρώμη σταφίδες και μέλι Παπαδοπούλου
Κωδικός προϊόντος:
091d584fced3
Κατηγορία: Μπισκότα & Κουλουράκια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
465.00 kcal 1947.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.20 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 27.40 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 21.20 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 11.00 g | 0.00 g |
| Φυτικές Ίνες | 4.60 g | 0.00 g |
| Νάτριο | 0.13 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 0.33 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 512.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 27.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 481.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 488.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 492.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 71.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 460.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 16.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 457.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 478.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 67.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 435.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g / 100g |
