Μπισκότα γεμιστά με σοκολάτα Παπαδοπούλου
Κωδικός προϊόντος:
757b505cfd34
Κατηγορία: Μπισκότα & Κουλουράκια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (14.30g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
485.00 kcal 2031.00 kJ |
69.36 kcal 290.43 kJ |
| Πρωτεΐνες | 6.40 g | 0.92 g |
| Υδατάνθρακες | 68.60 g | 9.81 g |
| Σάκχαρα | 26.40 g | 3.78 g |
| Λιπαρά | 19.80 g | 2.83 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 10.00 g | 1.43 g |
| Φυτικές Ίνες | 3.40 g | 0.49 g |
| Νάτριο | 0.36 g | 0.05 g |
| Αλάτι | 0.90 g | 0.129 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 497.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 5.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 453.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 75.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 496.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 70.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 2068.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 22.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 64.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 457.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 50.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 525.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 58.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 502.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 503.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 23.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 62.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g / 100g |
