Μιράντα ολικής άλεσης Παπαδοπούλου
Κωδικός προϊόντος:
bd686fd640be
Κατηγορία: Μπισκότα & Κουλουράκια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
429.00 kcal 1796.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 9.00 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 69.00 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 21.00 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 13.00 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 4.00 g | 0.00 g |
| Φυτικές Ίνες | 5.00 g | 0.00 g |
| Νάτριο | 0.25 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 0.62 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 492.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 70.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 492.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 71.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.90 g / 100g |
| Θερμίδες | 496.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 70.20 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 4.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 462.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 16.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 465.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 21.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 463.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 20.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 525.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 29.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 58.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 435.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 13.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 10.00 g / 100g |
