Πτι μπερ με κρέμα γάλακτος και σοκολάτα Παπαδοπούλου
Κωδικός προϊόντος:
0aa1883c6411
Κατηγορία: Μπισκότα & Κουλουράκια
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
525.00 kcal 2198.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g | 0.00 g |
| Υδατάνθρακες | 58.00 g | 0.00 g |
| Σάκχαρα | 41.00 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 29.00 g | 0.00 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 19.00 g | 0.00 g |
| Φυτικές Ίνες | 2.20 g | 0.00 g |
| Νάτριο | 0.16 g | 0.00 g |
| Αλάτι | 0.40 g | 0.000 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 501.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 61.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 506.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 60.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 502.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 59.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 507.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 63.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 485.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 19.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.60 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 2068.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 22.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 64.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 6.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 460.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 16.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 69.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 7.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 462.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 16.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 68.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 8.20 g / 100g |
