Κρεμμύδι ψιλοκομμένο Μπάρμπα Στάθης
Κωδικός προϊόντος:
76dc611d6eba
Κατηγορία: Κατεψυγμένα λαχανικά
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (250.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
29.00 kcal 121.00 kJ |
72.50 kcal 302.50 kJ |
| Πρωτεΐνες | 1.80 g | 4.50 g |
| Υδατάνθρακες | 6.81 g | 17.03 g |
| Λιπαρά | 0.10 g | 0.25 g |
| Φυτικές Ίνες | 1.80 g | 4.50 g |
| Νάτριο | 0.01 g | 0.03 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 40.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.20 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 1.30 g / 100g |
| Θερμίδες | 48.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 10.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 88.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.77 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 20.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 36.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 7.90 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.80 g / 100g |
| Θερμίδες | 35.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.06 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 8.44 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 0.89 g / 100g |
| Θερμίδες | 28.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.34 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.24 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.11 g / 100g |
| Θερμίδες | 66.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 14.70 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 31.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 0.80 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 4.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 3.90 g / 100g |
