Μακεδονικό ταχίνι ολικής άλεσης Χαΐτογλου
Κωδικός προϊόντος:
b6edc1cd1f36
Κατηγορία: Προϊόντα σησαμιού
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (16.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
635.00 kcal 2659.00 kJ |
101.60 kcal 425.44 kJ |
| Πρωτεΐνες | 25.90 g | 4.14 g |
| Υδατάνθρακες | 1.20 g | 0.19 g |
| Λιπαρά | 55.60 g | 8.90 g |
| Κορεσμένα Λιπαρά | 9.00 g | 1.44 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 544.61 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 32.29 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 49.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.50 g / 100g |
| Θερμίδες | 575.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 39.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 33.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 18.20 g / 100g |
| Θερμίδες | 587.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 40.40 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 34.30 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 17.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 544.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.30 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 12.70 g / 100g |
| Θερμίδες | 356.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 40.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 30.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 574.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 37.60 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 42.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.40 g / 100g |
| Θερμίδες | 521.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 34.90 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 34.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 14.60 g / 100g |
| Θερμίδες | 516.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 31.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 38.80 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 16.60 g / 100g |
