Τυρί για τοστ La Vache qui rit
Κωδικός προϊόντος:
8fe0093bb30d
Κατηγορία: Τυρί
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (20.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
202.00 kcal 846.00 kJ |
40.40 kcal 169.20 kJ |
| Πρωτεΐνες | 17.00 g | 3.40 g |
| Υδατάνθρακες | 6.50 g | 1.30 g |
| Λιπαρά | 12.00 g | 2.40 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 182.60 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 12.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 19.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 376.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 24.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 281.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 32.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 316.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 24.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 25.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 344.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 361.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 30.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 161.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 8.50 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 20.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 337.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.10 g / 100g |
