Τυρί Gouda ΦΑΓΕ
Κωδικός προϊόντος:
d645920e395f
Κατηγορία: Τυρί
Περιγραφή
| ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ | ΑΝΑ 100g | ΑΝΑ ΜΕΡΙΔΑ (0.00g) |
|---|---|---|
| Ενέργεια |
344.00 kcal 1440.00 kJ |
0.00 kcal 0.00 kJ |
| Πρωτεΐνες | 23.00 g | 0.00 g |
| Λιπαρά | 28.00 g | 0.00 g |
Σχετικά προϊόντα
| Θερμίδες | 272.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 17.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 30.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 172.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 5.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 13.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 341.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 0.50 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 23.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 353.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 28.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 26.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 92.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 4.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 11.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 341.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 1.10 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 28.00 g / 100g |
| Θερμίδες | 337.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 25.00 g / 100g |
| Υδατάνθρακες | 3.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 2.10 g / 100g |
| Θερμίδες | 234.00 kcal / 100g |
| Λιπαρά | 10.00 g / 100g |
| Πρωτεΐνες | 36.00 g / 100g |
